Pristatymo sąlygos

Užsakytas prekes supakuojame ir perduodame transporto partneriams. Pristatymas paprastai trunka 1-5 d.d.

Visos siltnamiai.lt prekės, visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, pristatomos už 15 eur mokestį. Užsakymų pristatymas vykdomas nuo pirmadienio iki penktadienio, darbo valandomis. Mūsų transporto partneriai, prieš planuodami Jūsų užsakymo pristatymą, su Jumis susisieks ir suderins prekių pristatymo laiką. Prekės pristatomos iki tos vietos, kur galima privažiuoti su krovinine transporto priemone. Prekių užnešimu turi pasirūpinti Klientas.

Jei užsakymą apmokėsite gavus prekes, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite reikiamą pinigų sumą kreditinėje ar debetinėje kortelėje.

Priimdami užsakytas prekes būtinai patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, surašykitei laisvos formos siuntos ir/ar prekės(-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, paskambinkite mums 8 690 09600 arba parašykite info@siltnamiai.lt

Prekes pristatome tik Lietuvoje, tačiau esant pageidavimui galime siųsti ir į kitas šalis. Norėdami sužinoti preliminarią prekių gabenimo kainą, parašykite el. paštu info@siltnamiai.lt kokias prekes išsirinkote bei kokiu adresu juos reiktų pristatyti – klientų aptarnavimo vadybininkas susisieks dėl informacijos patikslinimo.

PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI (LIZINGAS)

Atkreipiame dėmesį, kad negalima grąžinti produktų, kurie pirkti lizingo būdu (išsimokėtinai), tačiau prekių galite atsisakyti pristatymo metu - laikoma, kad pasirašius lizingo sutartį prekių perdavimo-priėmimo metu, prekės buvo patikrintos ir tinkamos.