Apie mus

Viskas prasidėjo nuo meilės daržininkystei. Juk nėra nieko nuostabiau už tai, kai rūpestis augalais vainikuojamas be galo kvapniomis, gardžiomis ir šviežiomis daržovėmis. Nėra nieko įdomiau, nei laukti, kol pagaliau galėsi pirmą kartą paragauti egzotiško derliaus. Ir, svarbiausia, visiškai sveiko – be jokių pesticidų! O ką jau bekalbėti apie minčių ramybę, kuri užlieja užsiimant daržininkyste.

Kodėl daržininkystei svarbus šiltnamis?
  • Šviežiu derliumi pradedame mėgautis anksčiau nei kiti, o sezonas trunka ilgiau.
  • Derlius džiugina visada, nepriklausomai nuo to, ar kieme lyja lietus, ar sausra.
  • Į šiltnamį negali papulti kai kurie augalų kenkėjai: graužikai, vabzdžiai ir t.t.
  • Šiltnamyje galima auginti egzotiškus augalus, kurie kitaip mūsų klimate neaugtų.
  • Šiltnamis tampa antrais namais: jame įsirengiame daiktadėžes, suoliukus ir kt.

Kai taip gera, džiaugsmu norisi pasidalinti ir su kitais. Konsultavomės su įvairais žmonėmis, užsiimančiais daržininkyste tiek profesionaliai, tiek mėgėjiškai. Galiausiai sukūrėme šiltnamį, kuris daugelio poreikiams – idealus. Jis ilgaamžis, tvirtas, puikiai atlaiko net sudėtingiausias Lietuvos oro sąlygas. Funkcionalus šiltnamio dizainas pritaikytas geram augalų vystimuisi. O jo surinkimas – visiškai paprastas! Tai atlikti lengvai gali ir vienas žmogus, be jokios pagalbos. Visi šie daykai yra labai svarbūs mums patiems, todėl tikime, kad tai reikšminga ir Jums.

Visos pagrindinės šiltnamio dalys (ir metalo rėmas, ir polikarbonato danga) gaminamos čia, Lietuvoje. Todėl nusprendėme pavadinti šiltnamį Amber. Norime, kad šis šiltnamis daržininkams taptų toks pat širdžiai artimas, kaip mūsų tautai yra gintaras.

Stengiamės, kad Amber nuošalyje nepaliktų nei vieno. Norėdami patenkinti įvairius lūkesčius siūlome platų dydžių ir priedų pasirinkimą bei pristatome šiltnamį į bet kurį Lietuvos kampelį. Užtikriname draugišką, nuoširdų aptarnavimą ir nepaliekame jokių neatsakytų klausimų.