Kada tinkamiausias laikas pirkti šiltnamį?

Kada tinkamiausias laikas pirkti šiltnamį?

Daugelis žmonių mano, jog rudenį pirkti šiltnamį neapsimoka - juk ką tik pasibaigė sezonas, tad kam skubėti? Anaiptol! Įsigiję šiltnamį dar rudenį ne tik sutaupysite laiko ir pinigų, bet ir džiaugsitės gausesniu derliumi vasarą!

5 PRIEŽASTYS, kodėl verta šiltnamį įsigyti rudenį:

1. Ekonominė nauda. Rudenį, daržininkystės sezonui einant į pabaigą, šiltnamį įsigysite gerokai pigiau, kadangi atėjus pavasariui padidėja šiltnamių paklausa, o kartu pakyla ir kainos. Norintiems sutaupyti, rekomenduojame nedelsti ir apsvarstyti šiltnamio įsigijimą dar šį rudenį.

2. Paprastesnis montavimas. Rudenį šiltnamį pastatyti lengviau ir greičiau nei pavasarį! Jums nereikės būti priklausomiems nuo oro sąlygų ir laukti, kol jos bus tinkamos šiltnamio statybai: kol po žiemos nutirps sniegas bei pakankamai įšils žemė. Įsigiję šiltnamį dabar, jį galėsite pasistatyti savo kieme jau po kelių dienų!

3. Efektyvesnis pasiruošimas sezonui. Pastatę šiltnamį rudenį, vėliau nebegaišite laiko tinkamo šiltnamio paieškai bei jo statybai – galėsite iš anksto ramiai susiplanuoti reikalingų darbų eigą, turėsite daugiau laiko pasidomėti kaip juos teisingai atlikti, kokią įrangą reikės nusipirkti, nuspręsti kada ir kokias daržoves sodinsite ir pan. Sėkminga daržininkystė reikalauja žinių ir išankstinio planavimo, o ne spontaniškų sprendimų.

4. Geresnis derlius. Šiltnamio žemę visuomet geriausia paruošti iš rudens – tiek naujame, tiek ir derlių jau turėjusiame šiltnamyje. Pats sveikiausias būdas žemės paruošimui – permaišyti ją su kompostu ir palikti susigulėti per žiemą. Tinkamai paruošta žemė – viena iš esminių gero derliaus priežasčių!

5. Ilgesnis derlingumo laikotarpis. Pasistatę šiltnamį rudenį, jau ankstyvą pavasarį galėsite pradėti daržininkystės darbus, kol kiti dar tik galvos apie šiltnamio pirkimą. Atėjus pavasariui, šiltnamyje galima sėti daržoves daug anksčiau, nei jį naujai pastatyti - kartais tinkamas oras statymui ateina tik balandžio mėnesį, kai tuo tarpu jūs jau galėtumėte skanauti ankstyvosiomis savo užaugintomis daržovėmis! Tad norėdami džiaugtis ilgesniu derliaus sezonu, pasistatykite šiltnamį dar rudenį!

Ieškote šiltnamio savo sodui? Rekomenduojame įsigyti Lietuvoje pagamintą šiltnamį AMBER. Jo gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, kurios užtikrina šiltnamio tvirtumą bei ilgaamžiškumą.

Komentarų dar nėra


Rašyti komentarą